Wczytywanie
Strefy Słowackiego 16

Good Times House

Jeśli kochasz lata 80-te tak jak my to gwarantujemy że zachwyci Cię szalony design i atrakcje w naszym hostelu Good Times House!

 

Po pierwsze: standard hotelu w cenie hostelu.

Po drugie: kreatywna, imprezowa, zabawna przestrzeń, która stymuluje wyobraźnię i nakręca do działania.

Po trzecie: atrakcje i rozrywki, o których marzył każdy… w latach osiemdziesiątych!

Good Times House znajduje się w samym sercu Katowic. Zaledwie 400 metrów od dworca, 550 metrów od Rynku i 10 minut spacerem od imprezowej ulicy Mariackiej – nie znamy lepszej miejscówki na Katowicki citybreak, zwłaszcza jeśli liczysz na mnóstwo zabawy i rozrywek.
 

Chcesz pobawić się ze znajomymi lub sąsiadami z innych pokojów nie wychodząc z Good Times House?

W części wspólnej czeka na Was konsola Capcom Home Arcade, na której ogracie klasyki – od Alien Vs. Predator aż po Street Fighter II: Hyper Fighting. Jeśli wolicie planszówki, wybierzcie coś z pokoju wspólnego i bawcie się dobrze! Wybierasz seans filmowy? Do dyspozycji masz telewizor i kolekcje VHS-ów. Rozrywki dostarczy też oryginalny, amerykański flipper i oryginalny finger bilard.


Kolejne retro-atrakcje znajdują się w pokojach. Koniecznie odwiedź sąsiadów i sprawdź, co się u nich kryje!

Każdy pokój w Good Times House ma swój styl, historię i atrakcje. Mamy tu dwu - i trzyosobowe, kameralne pokoje o standardzie hotelowym, ale też duże pokoje hostelowe dla większych grup znajomych. Wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodzinowy wyjazd z przyjaciółmi? Żaden problem – największy dostępny pokój ma aż 8 łóżek, a przy stole w części wspólnej zmieści się nawet 16 osób!
 

Do Twojej dyspozycji jest mnóstwo udogodnień – zamknięty, monitorowany parking, dobrze wyposażona kuchnia w części wspólnej oraz masa oldschoolowych atrakcji, od planszówek i filmów aż po konsole i flippery.

Dowiesz się więcej odwiedzając nasz wyjątkowy obiekt: www.goodtimes.house