Wczytywanie
Usługi naszej posesji

U nas

Obiekt mieści się na prywatnej posesji w centrum Katowic z własnym parkingiem i portiernią – 24 godziny zarządzany jest przez właścicieli. Dysponujemy lokalami o różnej powierzchni od 21m² do 48 m ².
NASZE USŁUGI

Pub Wściekły Pies

W suterenie budynku frontowego znajduje się pub o powierzchni 200 m². Są tutaj cztery sale konsumpcyjne w tym jedna dla palących oraz pomieszczenie rekreacyjne ze stołem do bilarda (pool) i automatem dart oraz piłkarzykami. Przed pubem ogródek letni z widokiem na ulicę Słowackiego.

Pub czynny jest codziennie od godziny 15ºº.
 
NASZE USŁUGI

Solarium

Mieści się na wysokim parterze frontowego budynku Słowackiego 16. Na powierzchni 90 m² znajduje się 5 nowoczesnych łóżek do opalania, recepcja z kosmetykami i napojami.
Solarium czynne codziennie od godziny 11ºº do 23ºº.
NASZE USŁUGI

Amira studio kosmetyczne

Elegancki nowoczesny obiekt z manicure, pedicure i zabiegami kosmetycznymi. Znajduje się obok solarium.
NASZE USŁUGI

Świat Pozytywek

Świat Pozytywek to miejsce, które przeniesie Was w magiczny czas dzieciństwa. "U nas wszystko gra" - to nasze motto, które odnosi się nie tylko do naszego pozytywkowego asortymentu. W sklepie do wyboru jest ponad 400 pozytywek, których można posłuchać, dotknąć, nakręcić... Na miejscu możemy wykonać okolicznościowy grawer z dedykacją, a pozytywkę przeznaczoną na prezent, ozdobnie zapakować.

Zapytaj o rabat dla gości Słowackiego16! Zapraszamy!